aykan_güvenlik


Aykan Güvenlik
Elektronik Güvenlik Sistemleri

Sizlere daha huzurlu ve güvenli bir yaşam sunma amacıyla yapısal gelişimini 2005 yılında Aykan Elektronik Güvenlik Sistemleri adıyla resmi bir kuruluş haline dönüştüren firmamız; sektördeki temelini 1998 yılında, alanında yetkin, uzman, donanımlı olan birçok güvenlik kuruluşunun çatısı altında atmıştı.

O yıllardan günümüze büyük deneyimlerin doğrultusunda sizin ve sevdiklerinizin canlarını, mallarını korumayı kendisine bir görev olarak seçen Aykan Elektronik Güvenlik Sistemleri; doğruluğu, dürüstlüğü ilke edinmiş olan çalışkan, titiz, deneyimli ekibiyle, kaliteli ürün, hesaplı fiyat anlayışıyla birden çok seçenekle sizin için en doğru olanı size sunmayı kendisine hedef edinmiştir.
Huzurlu ve güvenli bir yaşam aynı zamanda güvenlik sistemleriyle örülmüş bir ev, bir işyerinden geçer, diyorsanız en kısa zamanda bize ulaşmanızı diliyoruz.

 
AKILLI EV SİSTEMLERİ İLE EVİNİZ PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Akıllı ev sistemler evinizdeki tüm alanlara güvenli yaşamı getirir , enerji tassarufu için ve daha kolay yaşamayı sağlar. Sizin isteklerinizi yerine getirir .Konfor, güven ve prestijiniz için çalışır. uzaktan tek bir dokunuşla kontrol edebilirisiniz. Ev ve iş yerleri için alarm sistemi kullanmak artık herkesin ihtiyacı. Alarm sistemini devreye aldığınız takdirde hem telefondan sistemden bilginlendirilirsiniz.Bu size ailenize ve çevrenizdekileri güvence altına alır. Kurulan alarm sistemi evinize aldığınız sürekli kullanılan ürünler gibidir. AYKAN GÜVENLİK SİSTEMLERİ her bütçeye ve her ihtiyaca göre kablolu ve kablosuz ürünler kullanılmaktadır.

akilli-ev


 

Ürünler

Tüm ürünleri görmek için tıklayın

ELEKS EOD Optik duman dedektörü

elekseod
ELEKS EOD Optik duman dedektörü


Eleks marka Optik Etkili Duman Dedektörü, geniş bir alanda yavaş ve içten yanan yangınlara karşı erken uyarı vermek amacıyla dizayn edilmiştir ve en yaygın kullanılan bir dedektör tipidir.

ELEKS AS1224 Flaşörsüz Yangın Sireni

as1224_
ELEKS AS1224 Flaşörsüz Yangın Sireni


Sadece sesli alarmların kullanılmasının yeterli olmadığı sistemler için tasarlanmıştır. Mesela, arka planda çok yüksek seviyede gürültü olan işletmelerde, işitmenin zor olduğu ve çalışanların kulaklarının korunmasının gerekli olduğu üretim tesislerinde, ASF1224 Elektronik Flaşörlü sirenler görsel olarak işlev görürler.

ELEKS EYIB Yangın ihbar butonu

eleks eyib yangın ihbar butonu
ELEKS EYIB Yangın ihbar butonu


EYIB yangın ihbar butonu manuel olarak yangın alarmının çalıştırılmasını sağlar.

Bakırköy Ekspres

DETAYBakırköy Ekspres

Aykan Güvenlik Bakırköy Expres'de.

 

devamı

haberortak.com Haberi

DETAYhaberortak.com Haberi

Aykan Elektronik Güvenlik Sistemleri Hakkında Sizlere daha huzurlu ve güvenli bir yaşam sunma amacıyla yapısal gelişimini 2005 yılında devamı

EV OTOMASYON SİSTEMİ

DETAYEV OTOMASYON SİSTEMİ

Aykan Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. montaj grupları içinde ev otomasyon sistemleri montajlarına başlamıştır. devamıREFERANSLARAYKAN GÜVENLİK

Size neler sunuyor?


KESİNTİSİZ GÜVENLİK

7/24 iş yeriniz ve eviniz güvende olsun...

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Siz sadece müşterimiz değil, Aykan Güvenlik ailesinin bir bireyisiniz. Güvenliğiniz bizden sorulur..

KALİTELİ HİZMET

Ürünlerin ve hizmetin kalitesi güvenliğinizi arttırır..BAKIM SERVİS

Güvenlik sistemlerinizin periyodik bakım ve onarımı..

SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Güvenliğinizde kullanacağınız ekipmanlar sizi yarı yolda bırakmamalıdır..

TEKNİK DONANIM

İhtiyaçlarınız doğrultusunda en güvenli ve size uygun çözümler üretiriz..