AYKAN GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Firmamız temelini 1998 yılından itibaren sektörde edindiği tecrübeyle,hızla güven ve deneyim kazanarak,sektörün öncü markalarnı kendi çatısı altında birleştirerek atmıştır.

2005 yılında Aykan Elektronik Güvenlik Sistemleri adıyla resmi kuruluşunu gerçekleştirmiş olup,sizlerden almış olduğu güven sayesinde gücünü arttırarak 2010 yılında da Aykan Güvenlik Sistemleri LTD.ŞTİ. olarak kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.

15 yıla yakın süredir birçok firmanın elektronik güvenlik sistemlerini projelendirip,montaj,bakım ve servislerini uzman ekipleriyle tamamlamış olup;önemli referanslara imza atmıştır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için;kaliteli ürün ve hizmet anlayışından ödün vermeyerek 2013 yılı itibari ile İSO 9001-2008 satış sonrası hizmetleri yeterlilik belgeleriyle hizmet anlayışını perçinleyerek yoluna devam etmektedir...

Son teknoloji ürünlerinin kullandığı sektörlerden bazıları;

Alışveriş merkezleri / Hastaneler / İş merkezleri / Oteller / Toplu Konutlar / Tekstil / Kuyumcular / Döviz Büroları / Diğer

Aykan Elektronik Güvenlik Sistemleri, insana hizmet etmenin sorumluluğu ve bilinci içerisinde; alarm, CCTV kapalı kamera sistemleri, yangın / gaz ihbar sistemleri, Access kartlı geçiş sistemleri, Pdks sistemleri, çevre güvenlik sistemleri gibi güncel hayatta devamlı iç içe olduğumuz ürünlerin daha kaliteli ve daha uygun koşullarda sağlanması amacıyla, insan sağlığına güvenliğine ve çevreye uygun nitelikte ürünlerin satışı ve hizmeti konusunda hassasiyet göstermekte, bu konuda ödün vermemeyi amaç edinmektedir.

Aykan Elektronik Güvenlik Sistemleri, kuruluş yılından günümüze kadar var olabilmesinin en önemli sebeplerinden biri kesintisiz hizmet verebilmesidir.

Kullanmış olduğumuz markalar;

Alarm Sistemi:  PARADOX

Analog CCTV Sistemi: SONY, SAMSUNG, LG, BOSCH, AVTECH, CPCAM, COMMAX, VGUARD, UNITECH, GENERAL ELECTRIC, NEUTRON

IP CCTV Sistemi: SONY, SAMSUNG, AVIOSYS, APPRO, FLEXWATCH, NEUTRON

Yangın İhbar Sistemi: BOSCH, MAVIGUARD, EDS, APOLLO

Kartlı Geçiş Sistemi: IDTECK, HID, ELECTROSEC, ZK, SOFTWARE

G.K.T. Sistemi:  COMMAX, AUDİO, MAS, MULTITEK

 
Keywords: Aykan Güvenlik Bakırköy Güvenlik Sistemleri