ALARM SİSTEMLERİ
Dünyaca tanınmış CE,UL Kalite belgeleri olan ithal ürünlerin bayiliğini bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda mevcut alarm sistemi Gözlem İstasyonuna bağlanarak sistemin 24 saat gözetim altında tutulmasını sağlamaktayız. Aynı zamanda sistemi telefon hattının sabotajına karşı CSM ( Dual Com ) cihazları kullanılarak sistemin sabotajı ortadan kaldırılmaktadır. Sirenin içinde, siren sabotaşına karşı saç kapak kullanılmaktadır. Ayriyetten siren kablosu kesilmesi doğrultusunda siren içerisinde siren aküsü bulunmaktadır. Cihazlara herhangi bir müdahale durumunda sabotaj siviçleri alarm'ın direk çalmasına sebep olur. Yanlış alarm ortadan kaldırmak için Dijital Pır (Hareket Sensörü) kullanmaktayız.

KAMERA SİSTEMLERİ: Genellikle Sony Cip'li kamera teknolojisini kullanmaktayız. 2 yıl garantili CE ve UL belgeli ürünleri kullanıyoruz. Kamera sistemlerinde genellikle Day/night kameralar kullanıyoruz. Kayıt cihazlarında ise Triplex veya Mpeq kayıt cihazları teknolojisi ve uzaktan erişimli kayıt cihazları kullanmaktayız.

YANGIN SİSTEMLERİ: Konvebsiyonel ve Adresli olmak üzere müşterilerin isteği doğrultusunda Dünya'ca tanınmış ithal ve yerli ürünler kullanmaktayız. İtfaiye yönetmeliği doğrultusunda montajlarımız yapılmaktadır.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ: Analog ve Bilgisayar kontrollü olmak üzere iki çeşit kartlı geçiş sistemi kullanmaktayız. Dünyaca tanınmış ve kalite belgeleri olan ithal ürünler kullanmaktayız.

Kullanmış olduğumuz markalar;

Alarm Sistemi:  PARADOX

Analog CCTV Sistemi: SONY, SAMSUNG, LG, BOSCH, AVTECH, CPCAM, COMMAX, VGUARD, UNITECH, GENERAL ELECTRIC, NEUTRON

IP CCTV Sistemi: SONY, SAMSUNG, AVIOSYS, APPRO, FLEXWATCH, NEUTRON

Yangın İhbar Sistemi: BOSCH, MAVIGUARD, EDS, APOLLO

Kartlı Geçiş Sistemi: IDTECK, HID, ELECTROSEC, ZK, SOFTWARE

G.K.T. Sistemi:  COMMAX, AUDİO, MAS, MULTITEK

 
Keywords: